WYSZUKAJ W SERWISIE:
F.A.Q.
Jaki jest maksymalny rozmiar wgrywanego pliku?
Aktualnie limit wynosi 5.98 GB dla wszystkich plików. Nie wykluczamy zwiększenia limitu w przyszłości.

Czy korzystanie z serwisu jest darmowe?
Tak! Nie mamy zamiaru pobierać opłat za pobierane pliki czy transfer. Serwis był i zawsze będzie darmowy.

Jak długo pliki są przechowywane w ?
Dożywotnio przechowywane są utwory mp3, pliki graficzne (jpg, png, jpeg, gif), pliki video (mpg, mpeg, flv, wmv, avi) oraz pliki flash (swf). Mało popularne pliki, większe od 9MB, są kasowane jeśli nie zostaną pobrane przez okres 60 dni.

Ile przestrzeni dyskowej otrzymam na wgranie swoich plików?
Każdy zalogowany użytkownik serwisu ma nielimitowaną przestrzeń dyskową i może wgrywać dowolną ilość plików.

Co wyróżnia was spośród innych tego typu serwisów?
Przede wszystkim stabilność i innowacja. Nasz serwis nie wrzuca wszystkich Twoich plików do "jednego worka". Nasze skrypty wykryją, czy wgrywany przez Ciebie plik jest zdjęciem, plikiem muzycznym czy filmem i automatycznie dostosuje wygląd i szablon podstrony dla rodzaju pliku. Dzięki temu będziesz mógł przechowywać każdy rodzaj plików w jednym serwisie, łatwo i wygodnie.

Jak często można pobierać pliki?
Pliki można pobierać bez limitów i ograniczeń 24 godziny na dobę.

Ile plików mogę pobierać jednocześnie?
Aktualnie znieśliśmy wszelkie limity. Możesz pobierać nawet 10 plików jednocześnie, a po ich pobraniu rozpocząć ściąganie kolejnych.

Czy mogę wysłać plik na e-mail znajomemu?
Tak, po wrzuceniu pliku na serwer zostaniesz przeniesiony na podstronę, z formularzem dla znajomych. Po wypełnieniu wszystkich pól informacja o Twoim pliku, wraz z linkiem do pobrania będzie dostarczona znajomemu prosto na skrzynkę pocztową.

Gdzie zostanie wyświetlony link do załadowanego pliku?
Po poprawnym zakończeniu ładowania pliku, odsyłacz zostanie wyświetlony na kolejnej podstronie wraz z informacjami na temat wrzuconego przez Ciebie pliku. Jeżeli podczas wgrywania pliku byłeś zalogowany, link do pliku zostanie automatycznie dodany do Twojego profilu.